Łączna suma bonusów od depozytu, które można uzyskać to 1500 zł. Nie zapominaj, że bonusy są naliczane tylko od kilku pierwszych depozytów dokonanych w ciągu 30 dób od ulokowania konta. Szczegółowy regulamin promocji wyszukasz na stronie STS.

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy w STS

STS vouchery dla klientów mogą być bardzo różne. Który na nie zaakceptować „poluje” już od dłuższego czasu, ów doskonale zdaje sobie sprawę, czym są. Nie zawsze mogą mieć bardzo wielką wartość, jednak za to w każdej sytuacji pozwalają nam wystawiać zupełnie w inny sposób, niż normalnie.

Bonusy powitalne dla nowych klientów STS

Graj odpowiedzialnie u legalnych firm z licencją Ministerstwa Finansów. Polscy partnerzy to legalni bukmacherzy internetowi w Polsce wraz z bogatą ofertą zakładów, ponadstandardowych kursów, bezpiecznych płatności jak i również wysokich wygranych. Staramy się rewelacyjnie i wraz z https://youthempowered.pl/superbet-kod-promocyjny/ humorem przedstawiać zdarzenie sportowe i łączyć gryzie z wygranymi w zakładach bukmacherskich.

To 1-a z firm bukmacherskich, które wszystko wyjaśniają od zaczątku do końca i nie mogą mieć przed graczem jakichkolwiek bądź tajemnic. Musi mieć to ogromne znaczenie dla każdego, komu pozostaje w zależności na transparentności w palecie powitalnej. Aż do obrotu zaliczają się tylko zakłady wygrane o kursie nie niższym niż 1. 91. Mogą to być bony pojedyncze jak i również akumulowane, ale nie pewne, systemowe i wypłacone za sprawą funkcji cash-out.